بوته ریخته گری – بوته گرافیتی – بوته ریخته گری مورگان – بوته گرافیتی مورگانبوته گرافیتی مورگانبوته گرافیتی مورگانبوته ریخته گری مورگان - بازرگانی یوسفیان

بوته گرافیتی مورگان

بوته گرافیتی مورگانبوته گرافیتی مورگان که با نام های تجاری Sigma HT وSalamander  شناخته و توسط بازرگانی یوسفیانبه بازار عرضه می شوند.


بوته گرافیتی مخصوص ذوب فلزاتی هم چون خاک طلا، مس، برنج، روی، سرب، قلعو... است. بوته گرافیتی مورگان با روش ایزو استاتیک (فشردکی با جک های بسیار قدرتمندهیدرولیکی به همراه قالب های مخصوص انعطافی) تولید می شوند.


بنابراین بوته ریخته گری Sigma HT و Salamander دارای فشردگی مولکولی بسیار بالایی هستند که باعثمی شود با سرعت بیشتری حرارت را منتقل کنند. دلیل این امر، فشردگییکسان و بسیار زیاد مولکولی بوته گرافیتی می باشد که این عامل باعث طولانی تر شدن عمربوته ریخته گری نیز می شود.


فشردگی مولکولی بوته ریخته گری گرافیتی سبب کوتاه شدن هر سیکل ذوب میشود. این جمله به این معناست که بوته ریخته گری گرافیتی نسبت به دیگر بوته های ریختهگری، مقدار ثابتی از فلز را در مدت زمان کوتاه تری ذوب می نماید.


حال ممکن است با خود بگویید این ویژگی چرا در بوته ریخته گری مفید است؟


سیکل های طولانی مدت ذوب، باعث سوختن فلز می شوند و این مدت زمان طولانی،بازدهی کارگاه های ریخته گری را نیز پایین می آورند. یعنی به خاطر سوختن فلز با ارزش،ریخته گر ها بیش از چندین برابر نرخ خرید بوته ریخته گری متضرر می شوند و به خاطر مدتزمان طولانی هر سیکل ذوب تعداد دفعات کمتری می توانند مذاب بگیرند، حال آن که استفادهاز بوته گرافیتی سبب صرفه جویی در حقوق کارکنان، سوخت و برق شده و هم چنین افزایش راندمانتولید بر اساس سرمایه را در پی دارد که سود بیشتری عاید مصرف کنندگان این نوع بوتهریخته گری مینماید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بوته های ریخته گری گرافیتی می توانیدمستقیما با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.مطالب مرتبط

بوته سیلیکون کاربایدی مورگان
بوته سیلیکون کاربایدی مورگان

بوته سیلیکون کاربایدی مورگان

راهنمایی برای نگهداری و استفاده صحیح از بوته های ریخته گری

راهنمایی برای نگهداری و استفاده صحیح از بوته های ریخته گری

این بازرگانی آماده اعطای نمایندگی به عاملین معتبر و فعال در سر تا سر ایران است.

بازرگانی آلیش ور در سال 1375 فعالیت خود را در عرصه واردات ماشین آلات و ابزارآلات صنعت ریخته گری آغاز نمود و در جهت رفع نیازهای صنعت گران حوزه ریخته گری اقدام به واردات بوته ریخته گری و ابزارآلات از تولیدکنندگان به نامی نموده است. این بازرگانی از سال 1397 نمایندگ انحصاری محصولات شرکت مورگان را جهت معرفی بهتر و ارایه خدمات بیشتر به مصرف کنندگان عزیز را اخذ نموده است.

میدان ونک، خیابان برادران شریفی،برج خشایار (پلاک 42)، واحد 402

02188653100

info@alishver.ir

تمامی حقوق این وب‌سایت نزد بوته ریخته گری مورگان - بازرگانی یوسفیان محفوظ می‌باشد